Σταυροδοσία

Σταυροδοσία υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων

1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΛΑΚΤΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1.201Download 125x43
2. ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 1.199
3. ΜΗΤΛΙΑΓΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΖΗΣΗ 1.083
4. ΔΡΙΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1.054
5. ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 930
6. ΙΛΑΝΙΔΟΥ – ΒΙΛΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 917
7. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 901
8. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ 865
9. ΤΕΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 863
10. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 812
11. ΚΑΛΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 750
12. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 715
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 699
14. ΚΑΡΑΣΟΥΛΤΑΝΗ-ΣΙΑΚΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 640
15. ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 630
16. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 601
17. ΓΟΥΓΟΥΣΗ (ΚΥΡΙΑΚΟΥ) ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΗΛΙΑ 577
18. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 568
19. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 543
20. ΜΙΧΤΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΛΛΟΥ 542
21. ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 510
22. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 501
23. ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 462
24. ΓΚΟΥΡΜΗ-ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 452
25. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 451
26. ΒΑΛΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 437
27. ΜΠΑΪΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 436
28. ΜΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 434
29. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 428
30. ΜΠΟΥΡΒΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 415
31. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΣ 407
32. ΜΗΛΙΟΥΔΗΣ-ΣΙΣΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 406
33. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 397
34. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 394
35. ΠΑΝΤΟΦΛΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 390
36. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 381
37. ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 375
38. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΗΛΙΑ 358
39. ΜΑΚΡΗ-ΤΣΙΝΙΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 348
40. ΜΑΜΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 310
41. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 309
42. ΤΡΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 306
43. ΡΙΤΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 300
44. ΣΦΕΤΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 297
45. ΜΠΙΡΤΖΙΔΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 294
46. ΣΑΜΟΥΛΑΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 270
47. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΠΗ) του ΖΑΧΑΡΙΑ 269
48. ΖΕΡΒΑΚΗ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 246
49. ΚΑΡΑΤΖΙΒΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΘΕΟΠΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 241
50. ΜΕΣΑΪΚΟΥ ΖΩΗ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 230
51. ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΕΤΡΟΥ 201
52. ΠΑΣΧΑΛΗ ΦΑΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 197
53. ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 181
54. ΚΑΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 180
55. ΓΛΟΥΦΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 165
56. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 155
57. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 142
58. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΔΑΜ 137
59. ΕΛΕΤΣΚΟΒΑ ΟΥΛΙΑΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 125
60. ΚΑΠΑΝΔΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 122
61. ΔΑΛΟΓΛΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 89
62. ΤΣΟΥΓΚΟΥΖΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 87
63. ΜΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ συζ. ΣΤΑΥΡΟΥ 74
Σύνολο 28.999

 

Σταυροδοσία υποψήφιων Τοπικών Συμβούλων

ΠΡΟΣΟΧΗ

Δεν καταχωρήθηκε η σταυροδοσία για τους υποψήφιους τοπικούς συμβούλους στα εκλογικά κέντρα 266, 287 και 396

Download 125x43Κοινότητα Αναγέννησης (699)
1. ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 311
2. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΡΙΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 93
3. ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΑΡΑΤΣΙΝ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 64
4. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ-ΧΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΗ) του ΣΑΒΒΑ 62
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΛΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 51
6. ΡΑΫΝΕ- ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 47
7. ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 42
8. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29

Κοινότητα Άνω Καμήλας (265)
1. ΤΣΑΤΣΟΥ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 69
2. ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 65
3. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 63
4. ΜΠΟΥΡΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49
5. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΜΟΡΦΩ του ΙΩΑΝΝΗ 19

Κοινότητα Μητρουσίου (933)
1. ΒΑΒΑΤΖΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 199
2. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΧΡΟΝΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 187
3. ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 139
4. ΣΤΟΛΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 139
5. ΖΥΦΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 138
6. ΡΑΔΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 67
7. ΚΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36
8. ΚΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 28

Κοινότητα Λευκώνα (2.281)
1. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 430
2. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 424
3. ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 415
4. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ 212
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 183
6. ΡΙΤΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 173
7. ΣΕΚΙΖΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 145
8. ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΟΥΛΑ του ΑΔΑΜ 110
9. ΚΑΛΟΥΔΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
10. ΠΟΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 69
11. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 50

Κοινότητα Ορεινής (703)
1. ΙΧΤΙΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 160
2. ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 144
3. ΚΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΧΑΤΖΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 140
4. ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 123
5. ΚΑΠΑΝΔΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 73
6. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 63

Κοινότητα Σερρών (8.986)
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΡΟΥΛΗΣ) 1.288
2. ΣΤΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 832
3. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) συζ. ΙΩΑΝΝΗ 679
4. ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΩΜΑ 671
5. ΑΓΓΕΛΑΚΗ-ΣΑΠΛΑΜΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 488
6. ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 440
7. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 399
8. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 384
9. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 369
10. ΜΠΕΝΤΙΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 358
11. ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 339
12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 328
13. ΔΡΟΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 314
14. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 309
15. ΣΤΑΥΡΑΚΗ-ΜΗΤΣΙΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 259
16. ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ συζ. ΣΤΕΡΓΙΟΥ 230
17. ΤΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 225
18. ΠΕΤΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΟΓΙΟΥ 222
19. ΛΕΟΝΩΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 208
20. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ του ΙΟΡΔΑΝΗ 207
21. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 173
22. ΚΑΛΑΪΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 161
23. ΤΣΙΦΤΣΗ ΒΑΣΙΛΕΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 103

Κοινότητα Ελαιώνα (252)
1. ΜΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 132
2. ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36
3. ΙΚΙΟΥΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
4. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27
5. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24

Κοινότητα Επταμύλων (380)
1. ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ 122
2. ΖΑΡΑΦΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 97
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 42
4. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 41
5. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 41
6. ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 37

Κοινότητα Κάτω Καμήλας (572)
1. ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 205
2. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 182
3. ΔΟΜΟΥΧΤΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ 68
4. ΜΙΣΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΘΩΜΑ 33
5. ΛΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 32
6. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
7. ΚΑΡΑΒΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΡΕΓΓΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
8. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ-ΦΡΕΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ 7

Κοινότητα Κουμαριάς (218)
1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 55
2. ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
3. ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37
4. ΤΣΙΓΚΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35
5. ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ 15
6. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 14
7. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ 10
8. ΚΑΤΑΡΑΚΗ-ΤΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 7

Κοινότητα Κωνσταντινάτου (139)
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 61
2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΕΡΣΩ συζ. ΣΠΥΡΟΥ 31
3. ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 19
4. ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
5. ΠΡΙΠΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ 13

Κοινότητα Σκουτάρεως (1.079)
1. ΚΑΡΑΜΠΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 225
2. ΤΟΥΣΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 217
3. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 126
4. ΠΟΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ 123
5. ΠΟΛΥΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 104
6. ΓΙΑΒΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 80
7. ΜΠΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 58
8. ΚΟΛΕΟΓΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 43
9. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥΔΗ ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 42
10. ΚΕΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 33
11. ΤΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28

Advertisements